Prosinec 2011

Happy new Year

31. prosince 2011 v 10:00 | LiL.KarinQa |  O blogu
Tak a je tu Silvestr, KONEČNĚ! Ani si neumím představit že zítra je již 1.1.2012, čili zase nový rok :) A já mám hned potom 2.1.2012 svátek :D Ale tím se chlubit nebudu :) Tento článek je přednastaven neboť zde nebudu, a nechtěla jsem Vám zas blahopřát k Silvestra zas nevím kdy jako k Vánocům viď? :D Tak radši články budu přednastavovat (Taky jsem pytomá, proč mně to nenapadlo dřiv?!) Tak Silvestr jsi užíte pořádně a NEOPITE se hodně :D:P A ještě pěkný obrázek na závěr když už máme tedy ten Silvestr:


Marry Christmas and new design

26. prosince 2011 v 15:14 | LiL.KarinQa |  O blogu
Za prvé jak začnu se chci strašně strašně moc moc omluvit že píšu až teď, po 2 dnech po Vánocích :( Fakt promiňte ale nebyl čas napsat to včas :( Přeji Vám veselé Vánoce, snad jste si je užili jak jste jen mohli a když už jsme přitom, co jste dostali na Vánoce? Snad něco hezkého :P Já jsem dostala oblečení, kosmetiku, knihu a pod. :) Já jsem si toho Ježíška tedy opravdu super užila :) A jak jste si mohli všimnout mám nový design, toto je jen takový krátkodobý protože jsem ho už musela vyměnit a nebyl čas napsat někomu do "objednávky designů" tak doufám že se Vám líbí :) Tak tedy budu pomalu končit a ještě jeden pěkný obrázek na závěr:


Čas Mikuláše

3. prosince 2011 v 17:38 | LiL.KarinQa |  O blogu
Tak co Vám k tomu řeknu? Nebudu stále říkat dokolečka že sem nechodím každý týden protože to už víte, a nejen víte ale i kdyby Vám to neřeknu tak si toho všimnete i sami :) No to je nyní fuk, přišla jsem Vám napsat takovou maličkost která není ani podstatná ale chci ji Vám napsat, vím že tady nebudu 6.12.2011 když bude Mikuláš tak Vám chci popřát již předem hezkýho Mikuláše :) snad něco do té botičky dostanete a nezlobili ste, ale zas neže pak přiberete 30 kg jo? dávejte bacha, i když u mně to nehrozí :D :D :P

♥ Hezkýho Mikuláše ♥